Herb

Biuletyn Informacji Publicznej
Gimnazjum Nr 2 z Oddziałami Sportowymi

Logo Biuletynu Informacji Publicznej

pracownicy

Dyrekcja szkoły

Dyrektor szkoły - Monika Koterzyna - Wiśniewska

Wicedyrektor - Jolanta Owczarek

 

Nauczyciele

j. polski
Jolanta Malec (dyplomowany), Beata Wawrzyczek (dyplomowany), Katarzyna Marecka (dyplomowany), Małgorzta Lasek (dyplomowany)


matematyka
Jolanta Owczarek (dyplomowany), Aleksandra Kowalska (dyplomowany), Anna Trybułowska (dyplomowany), Julita Kaczkowska (dyplomowany) 

j. angielski
Barbara Polańska (dyplomowany), Agnieszka Radziszewska (mianowany), Małgorzata Zimończyk (mianowany), Joanna Kasoń (mianowany), Magdalena Wróbel- Krakowczyk (mianowany),  Kinga Plesowicz (kontraktowy)


j. niemiecki
Grażyna Skwarko (dyplomowany), Monika Korpyś (dyplomowany)

 

historia, wos
Małgorzata Koper (dyplomowany), Andrzej Kasza (dyplomowany), Ewa Roter (kontraktowy)

 

informatyka
Alicja Maryńczak (dyplomowany), Renata Skóra (dyplomowany), Julita Kaczkowska (dyplomowany)


geografia
Małgorzata Grelowska-Kostorz (dyplomowany)

 

biologia
Ewa Wójtowicz (mianowany), Iwona Gajos (dyplomowany)


fizyka
Renata Skóra (dyplomowany), Alicja Maryńczak (dyplomowany)


chemia
Monika Koterzyna - Wiśniewska (dyplomowany), Iwona Gajos (dyplomowany)


wychowanie fizyczne
Michał Kowalski (dyplomowany), Jarosław Rurarz (dyplomowany), Marek Utrata (dyplomowany), Joanna Buchalik (mianowany), Krzysztof Murach (dyplomowany), Michał Wychrystenko (dyplomowany), Izabela Golisz (mianowany), Ludwik Maciejewski (dyplomowany), Katarzyna Maciejewska (kontraktowy), Grzegorz Marciak (mianowany)


religia
Dorota Bednarska (dyplomowany), Anna Strzoda (dyplomowany)


zajęcia techniczne
Jarosław Rurarz (dyplomowany), Izabela Golisz (mianowany)


sztuka
Jan Miketa (dyplomowany)


muzyka
Joanna Kwiatkowska (dyplomowany)

 

pedagog szkolny
Magdalena Holeksa (dyplomowany)


świetlica szkolna
Bogna Jurkowska - Paduch (dyplomowany)

 

Sekretariat

Alicja Nodzak

Alina Korfanty

Aneta Szarblewska

 

Księgowość

Ewa Grabowska

 

Pracownicy Obsługi

Kazimiera Feichtinger

Barbara Płoskonka

Bogusława Schmidt

Roman Swoboda

Teresa Wolna

Arleta Ligocka-Loska

Informacja o plikach cookies [Nie pokazuj ponownie]

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych. Możesz zmienić ustawienia służące do obsługi cookies w przeglądarce internetowej.
Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszych stron bez zmian tych ustawień, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie plików cookies.

Więcej szczegółów w dokumencie "Polityka prywatności i wykorzystywania plików cookies".